facebook

Marki

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

BARF

Program żywienia i dieta BARF – nasza oferta | Sklep Kocimiętka

BARF (Biologically Appropriate Raw Food) to program żywienia zwierząt opracowany przez australijskiego weterynarza – dr. Iana Billinghursta. Zauważył on, że problemy pokarmowe zwierząt są spowodowane podawaniem im niewłaściwych pokarmów. Najczęściej popełnianym przez właścicieli psów błędem jest podawanie im karm mokrych lub suchych, które są nieprawidłowo zbilansowane i zawierają w składzie zboża. Układ pokarmowy psów nie najlepiej radzi sobie z trawieniem zbóż, które są częstą przyczyną kłopotów pokarmowych. Czym zatem jest BARF?

Dieta BARF sprowadza się do podawania zwierzętom surowego mięsa, kości lub preparatów wapniowych oraz innych niezbędnych suplementów. Jest to najbardziej naturalna metoda żywienia ale należy pamiętać, że jej składniki powinny zostać odpowiednio zbilansowane i dostosowane do wielkości psa, wieku, jak i poziomu jego aktywności.

Od momentu spopularyzowania metody żywienia BARF minęło wiele czasu, a właściciele np. psów, którzy zdecydowali się wdrożyć tę dietę, podkreślają liczne korzyści. Zauważyli oni m.in., że:

 • sierść psa jest błyszcząca, zdrowa i pozbawiona nieprzyjemnego zapachu,
 • zęby są czyste i nie wymagają leczenia,
 • pies jest zdrowy, a to przekłada się na niższe wydatki na weterynarza.

Jeżeli zauważyłeś u swojego psa lub kota objawy alergii pokarmowej, wdrożenie diety BARF może okazać się bardzo korzystne. Możesz także kupić w moim sklepie karmy bezzbożowe dla kotów i psów, które ułatwią Ci walkę z alergią.

BARF – zaopatrz się w najlepsze produkty

Aby dostarczyć swojemu pupilowi wszystkich niezbędnych składników pokarmowych, warto zaopatrzyć się w suplementy. Proponuję m.in.:

 • mączkę kostną – to produkt przeznaczony zarówno dla psów, jak i kotów. Jest to suplement wapniowy bilansujący stosunek Ca/F,
 • olej z dzikiego łososia – bogactwo nienasyconych kawasów omega 3 i 6, poprawia jakość sierści,
 • taurynę – niezbędna dla kotów na diecie BARF oraz w profilaktyce chorób serca u psów.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze produktów, które Twój zwierzak powinien otrzymywać w czasie diety BARF, skontaktuj się ze mną – chętnie pomogę.

Podkategorie

 • Lunderland

  Suplementy do diety BARF firmy Lunderland.

  Wszystkie suplementy LUNDERLAND są w 100% naturalne. Nie zawierają dodatków, sztucznych konserwantów, antyzbrylaczy, barwników itp.

  Niemiecka marka Lunderland od lat słynie w Europie z najwyższej jakości. Wszystkie produkty pochodzą z certyfikowanych i kontrolowanych niemieckich gospodarstw organicznych i BIO. Produkty Lunderland wyróżnione są międzynarodowym znakiem Bioland.