facebook

Marki

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Karmy mokre dla psa

Bezzbożowe karmy mokre dla psa – nasza oferta | Sklep Kocimiętka

Pyszne mięsne kąski dla psa w puszkach. Tylko karmy zawierające dużą ilośc mięsa.

Podkategorie

 • Dogz Finefood

  Karma mokra dla psów Dogz finefood dostępna w gramaturach 100g, 200g, 400g. Bez konserwantów, polepszaczy smaku i zapachu. Produkt niemiecki.

 • Wiejska Zagroda

  Wiejska Zagroda to polska, przygotowana z najwyższą starannością kompletna mokra karma dla psa.
  Przygotowana ze świeżego mięsa z pysznymi dodatkami.

 • Natural Trail

  Natural Trail to doskonale zbilansowana, kompletna i smakowita karma mokra dla psów. Wyprodukowana jest ze starannie wyselekcjonowanego świeżego mięsa, nie zawiera zbóż. Na smakowitych oraz łatwych do pogryzienia kawałeczkach widać naturalną strukturę mięsa. Pies jest zwierzęciem mięsożernym. Jego organizm domaga się odpowiedniej diety. W naszej ofercie można znaleźć diety monobiałkowe doskonałe dla alergików, oraz wielobiałkowe idealne dla każdego psa. W naszej ofercie jest również karma Light doskonała dla psów z nadwagą, starszych, kastrowanych i sterylizowanych.

  Dieta monobiałkowa: Natural Trail Lamb, Natural Trail Beef, Natural Trail Turkey,Natural Trail Game.
  Dieta Wielobiałkowa: Natural Trail Land, Natural Trail Air, Natural Trail Country Side
  Dieta specjalna: Natural Trail Light
  Natural Trail to karmy zgodne z naturalnym zapotrzebowaniem. Wszystkie receptury zostały wyprodukowane w 100% ze świeżego mięsa w Niemieckiej fabryce, dla której wysoka jakość produktów oraz zdrowie naszych zwierząt to podstawa. Natural Trail to doskonała propozycja gwarantująca prawidłowe funkcjonowanie naszych pupili.
  '
  Często klienci zadają nam pytania na temat wilgotności w składzie karmy zarówno suchej jak i mokrej. Ile wody jest w karmie jeżeli na etykiecie na puszce napisane jest 70% wilgotności? Czy to oznacza,że to karma zawiera 70% wody? Na szczęście tak nie jest. Pojęcie wilgotność należy rozumieć bardziej jako określenie konsystencji karmy niż ilości zawartej w niej wody. Naturalna wilgotność surowego mięsa wynosi 70-80%. Pokarm w puszce odpowiada naturalnej wilgotności mięsa i jest najbardziej zbliżony do naturalnej diety psów i kotów. Nie wierzmy producentom, którzy podają na etykiecie informacje, że skład ich karmy to np 100% świeżego mięsa a jednocześnie wilgotność 70% w środku puszki musiałoby być zwyczajnie suszone mięso. W naszej karmie np Lamb jest 67% świeżego mięsa a wilgotność wynosi 77% co przekłada się na na 26,8% bulionu, dodatkowo 3% to bataty, 2% to porzeczka, 1% minerały. Wynika z tego że mięso to 94% składu. Zatem karma, która deklaruje 100% świeżego mięsa przy wilgotności 70% może zawierać ok 75% mięsa i w dodatku bez suplementów stanowiących o ich pełnoporcjowych walorach dietetycznych.

  Natural Trail to idealna, w pełni zbilansowana dieta dla psów. Pełnoporcjowa karma, której składniki oraz wilgotność są zgodne z naturalnym zapotrzebowaniem. Do produkcji Natural Trail użyto w 100% świeżego mięsa. Każda nasza karma zawiera tylko ok 6% dodatków w postaci warzyw, owoców, minerałów, które gwarantują prawidłowy rozwój zwierząt oraz ich stabilne funkcjonowanie w zdrowiu i radości.

  Każda dieta Natural Trail włącznie z karmą Light jest odpowiednia dla każdego psa.