facebook

Marki

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Karmy suche dla psa

Bezzbożowe karmy suche dla psa: małe i duże rasy – sklep online

Karmy suche dla psa.

Podkategorie

 • Małe rasy

  Karmy przeznaczone dla psów ras małych. Charakteryzują się mniejszymi chrupkami i dostępnością mniejszych opakowań.

 • Duże rasy

  Karmy dla psów ras dużych. Karma zazwyczaj o obniżonej zawartości białka z dodatkami glukozaminy dla poprawy kondycji stawów.

 • Bez kurczaka

  W tej kategorii znajdują się karmy bez udziału kurczaka w składzie a także pochodnych kurczaka (jajek, rosołu, tłuszczu)

 • Bez podziału

  Karmy holistyczne i biologicznie odpowiednie bez podziału na wiek psa. Odpowiednie dla szczeniaków, psów dorosłych a także psich seniorów.

 • Szczenięta

  Karmy polecane dla szczeniąt.

 • Seniorzy

  Karmy suche dla psów seniorów lub otyłych.

 • Dorosłe

  Karmy suche dla psów dorosłych.

 • Dr. Berg

  Firmę Dr. BERG Tiernahrung stworzył Dr. Gregor Berg , który daje firmie swoje nazwisko i twarz. Ale jak sam mówi: "Dr. BERG to nie tylko ja Gregor Berg. Dr. BERG to zespół weterynarzy i przyjaciół  tworzących firmę w której na pierwszym miejscu stawiamy dobro  zwierząt. I mówimy prawdę, a nie to, co jest nam przydatne ”.

  Założenia jakościowe naszych produktów

   

  • Wymagane parametry żywieniowe odpowiadają najnowszym wytycznym dietetycznym wynikającym z osiągnięć nauki w dziedzinie weterynarii.  

   

  • Koncentrujemy się na prostej, pozbawionej niepotrzebnych dodatków recepturze. Z szacunku dla naturalnych potrzeb żywieniowych naszych czworonożnych przyjaciół lista składników karm jest krótka i uzasadniona

   

  • W produkcji wykorzystywane jest świeże mięso, a także całe owoce i warzywa. Nie stosujemy mięsa zwierząt egzotycznych.

   

  • Dla nas liczy się wyłącznie dobra jakość produktów używanych w procesie produkcji karmy. Nie stosujemy żadnych  produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego ani roślinnego.

   

  • Uzupełnieniem naszych receptur są zestawy ziół i jagód. Nie są one "ozdobą" , ale uzupełnieniem receptury karmy opartym na naukowych przesłankach dla zaspokojenia potrzeb trawiennych

   

  • Nasze produkty nie zawierają sztucznych substancji smakowych, wzmacniaczy smaku, substancji barwiących i zapachowych oraz konserwantów.

   

  • Produkty zostały opracowane i wyprodukowane bez eksperymentów na zwierzętach!

   

  • Karmy są produkowane w Niemczech i Austrii, przy użyciu najwyższej jakości surowców spełniających normy stosowane w produkcji żywności dla ludzi.
 • Natural Trail

  Bez zbożowa karma dla psów każdej rasy i w każdym wieku. Dostosowana do potrzeb psów z alergiami. Karma bez konserwantów, bawrwników, polepszaczy smaku i zapachu.

 • Canagan

  CANAGAN

  Karma biologicznie odpowiednia

  To karma, która odpowiada naturalnym potrzebom żywieniowym. Dla mięsożerców to dużo mięsa i mało węglowodanów. Współczesne karmy dla psów niestety nie spełniają tych wymogów. Producenci stosują tanie składniki roślinne jako wypełniacze (zboża), posiadające minimalne wartości odżywcze. Karmy są przeładowane węglowodanami. Niestety dla mięsożerców karmy z węglowodanami i białkiem roślinnym to karmy niezdrowe.

  Nasi dietetycy dokładnie przeanalizowali potrzeby pokarmowe psów, po to, aby stworzyć karmę, która będzie naśladować dietę psich praprzodków, oraz ich pobratymców żyjących współcześnie w środowisku naturalnym.

  Canagan zapewnia zbilansowane proporcje białka, mięsa i tłuszczu w stosunku do węglowodanów oraz bardzo wysoką zawartość mięsa. Canagan to dobra karma pozostająca w bardzo bliskim związku z biologicznym zapotrzebowaniem psów na dietę.

  Canagan, ze względu na skład i zawarte w niej wartości odżywcze, doskonale naśladuje pożywienie zdobywane przez wilki żyjące na wolności.

  Dlaczego karma bez zboża?

  Zboża, zawarte nawet w tych uznanych drogich karmach, są często przyczyną alergii u psów. Podrażniają żołądek, powodują swędzenie, łuszczenie się naskórka i wypadanie sierści. Nawet jeśli twój pupil nie cierpi na żadną alergię, to zboża nie zawierają praktycznie żadnych wartości odżywczych, mimo to znajdują się w większości karm dla zwierząt. W karmie Canagan nie znajdziecie żadnych tanich i bezwartościowych wypełniaczy takich jak kukurydza, pszenica, jęczmień i soja.

  Psy jak wszystkie zwierzęta mięsożerne są biologicznie nieprzystosowane do trawienia zbóż wymienionych powyżej. Krótki przewód pokarmowy, w którym na dodatek nie odbywają się procesy trawienne, ponieważ ich ślina pozbawiona jest enzymu zwanego amylazą, który pozwala na trawienie tych pełnych w skrobię węglowodanów.

  Wyeliminowaliśmy wszystkie zboża z naszej receptury aby stworzyć karmę która będzie bogata w pełnowartościowe składniki odżywcze, do których trawienia i przyswajania psy są biologicznie przystosowane. Canagan naśladuje naturę.

 • ZiwiPeak

  Nowozelandzkie, w 100% naturalne hipolargiczne karmy i mięsne smakołyki najwyższej światowej klasy ULTRA PREMIUM. Karma posiada właściwości prozdrowotne. Jest bez zbóż, wypełniaczy, sztucznych konserwantów, produktów ubocznych, substancji barwiących, zapachowych i smakowych. Żaden składnik nie jest przetwarzany genetycznie (GMO). 90% mięsa w karmie suchej, 66% mięsa w karmie mokrej, 90% mięsa w smakołykach. Unikalny proces produkcji - bez przetwarzania składników w wysokich temperaturach - zachowuje wszystkie cenne składniki odżywcze. 95% przyswajalności! Idealnie zbilansowana. Wszystkie składniki pochodzą z organicznych i ekologicznych hodowli z Nowej Zelandii, wszystkie posiadają certyfikaty najwyższej klasy spożywczej. Skomponowane zgodnie z normami żywieniowymi AAFCO oraz zgodne z normami UE.Przeznaczone dla psów każdej rasy i w każdym wieku  - na każdym etapie życia.

  100% naturalnym bogactwem smaku i zapachu potrafią skusić nawet największego psiego niejadka. 

  Najwyższe notowania w międzynarodowych rankingach karm !

  Jako alternatywę dla ZiwiPeak polecam karmę K9