facebook

Marki

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Pielęgnacja

Artykuły pielęgnacyjne dla zwierząt – oferta sklepu Kocimiętka

W ofercie mojego sklepu znajduje się wiele akcesoriów przeznaczonych do pielęgnacji kotów i psów. Właścicielom pupili proponuję przede wszystkim preparaty na pchły i kleszcze. Dzięki nim można uchronić swoje zwierzę przed insektami i pasożytami, które mogą zagrozić jego zdrowiu, a nawet życiu.

Klienci mogą też zakupić specjalne preparaty – odstraszacze kotów. Wystarczy tylko spryskać pomieszczenie, aby skutecznie zniechęcić kota do przebywania w nim. Ponieważ współpracuję wyłącznie ze sprawdzonymi producentami akcesoriów do pielęgnacji kotów i psów, w mojej ofercie znajdują się produkty działające również na zewnątrz, np. w altanach ogrodowych.

Neutralizatory zapachu – pozbądź się niechcianego zapachu

Aby usunąć nieprzyjemny zapach wydzielany przez zwierzęta domowe, często wystarczy tylko posprzątać ich legowisko. Gdy to nie wystarcza, nie obejdzie się bez zastosowania neutralizatorów zapachów. To specjalne środki, które niwelują nieprzyjemne wonie.

W sklepie zakupisz neutralizatory zapachowe, np. o zapachu cytrynowym i grejpfrutowym. Większość dostępnych produktów nie tylko niweluje nieprzyjemne wonie, lecz także zabija bakterie i grzyby. Ponieważ neutralizatory są zamknięte w wygodnych butelkach z atomizerem, ich użycie jest wygodne i proste.

Jeżeli szukasz sklepu, w którym zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne Ci produkty dla psa lub kota, jesteś w dobrym miejscu. Sklep zoologiczny Kocimiętka oferuje także rozmaite karmy bezzbożowe dla kotów oraz psów.

Podkategorie

 • Na pchły i kleszcze

  W ofercie sklepu znajdziecie preparaty na pchły i kleszcze dla psów i kotów.

  Obroże Foresto, Krople na kark Fiprex, Frontline.

  UWAGA!!!
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej

  O dostępność towaru proszę pytać telefonicznie 691 849 371