facebook

Marki

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Canagan

Karma canagan dla psów

CANAGAN

Karma biologicznie odpowiednia

To karma, która odpowiada naturalnym potrzebom żywieniowym. Dla mięsożerców to dużo mięsa i mało węglowodanów. Współczesne karmy dla psów niestety nie spełniają tych wymogów. Producenci stosują tanie składniki roślinne jako wypełniacze (zboża), posiadające minimalne wartości odżywcze. Karmy są przeładowane węglowodanami. Niestety dla mięsożerców karmy z węglowodanami i białkiem roślinnym to karmy niezdrowe.

Nasi dietetycy dokładnie przeanalizowali potrzeby pokarmowe psów, po to, aby stworzyć karmę, która będzie naśladować dietę psich praprzodków, oraz ich pobratymców żyjących współcześnie w środowisku naturalnym.

Canagan zapewnia zbilansowane proporcje białka, mięsa i tłuszczu w stosunku do węglowodanów oraz bardzo wysoką zawartość mięsa. Canagan to dobra karma pozostająca w bardzo bliskim związku z biologicznym zapotrzebowaniem psów na dietę.

Canagan, ze względu na skład i zawarte w niej wartości odżywcze, doskonale naśladuje pożywienie zdobywane przez wilki żyjące na wolności.

Dlaczego karma bez zboża?

Zboża, zawarte nawet w tych uznanych drogich karmach, są często przyczyną alergii u psów. Podrażniają żołądek, powodują swędzenie, łuszczenie się naskórka i wypadanie sierści. Nawet jeśli twój pupil nie cierpi na żadną alergię, to zboża nie zawierają praktycznie żadnych wartości odżywczych, mimo to znajdują się w większości karm dla zwierząt. W karmie Canagan nie znajdziecie żadnych tanich i bezwartościowych wypełniaczy takich jak kukurydza, pszenica, jęczmień i soja.

Psy jak wszystkie zwierzęta mięsożerne są biologicznie nieprzystosowane do trawienia zbóż wymienionych powyżej. Krótki przewód pokarmowy, w którym na dodatek nie odbywają się procesy trawienne, ponieważ ich ślina pozbawiona jest enzymu zwanego amylazą, który pozwala na trawienie tych pełnych w skrobię węglowodanów.

Wyeliminowaliśmy wszystkie zboża z naszej receptury aby stworzyć karmę która będzie bogata w pełnowartościowe składniki odżywcze, do których trawienia i przyswajania psy są biologicznie przystosowane. Canagan naśladuje naturę.