facebook

Lista produktów marki Acana

Acana znana jest przede wszystkim z suchej karmy, warto jednak wiedzieć, że oferuje też wysokiej jakości mokrą karmę dla kota z serii Acana Premium Pate. Receptury mają prosty, naturalny skład, w którym przeważają składniki mięsne zatopione w pysznym rosole. Karmy są bogate w taurynę oraz cenne kwasy tłuszczowe. Nie zawierają zbóż, glutenu, laktozy i cukru. Wybierając mokre karmy dla kota masz pewność, że zapewniasz Twojemu pupilowi pełnowartościowy posiłek wysokiej jakości.

ACANA karma to kanadyjska marka, która przez lata swojej działalności zdążyła zgromadzić szerokie grono miłośników. Jednocześnie zasłynęła ona z produkcji wysokojakościowego, a zarazem Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia dla psów i kotów wszystkich ras.

Sama firma gwarantuje, że wszystkie wykorzystywane w pokarmach składniki pochodzą od zaufanych oraz sprawdzonych dostawców, dlatego fakt posiadania tak dużej ilości zwolenników zdecydowanie nie powinien być zaskakujący. Co więcej, w ofercie producenta znajduje się szereg dedykowanych linii oraz wariantów pokarmów, przez co każdy właściciel czworonoga będzie w stanie dopasować daną karmę do potrzeb swojego pupila.