facebook

Marki

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Lista produktów marki ZiwiPeak

W 100% naturalne hypoalergiczne karmy i smakołyki najwyższej światowej klasy ULTRA PREMIUM. Bez zbóż, produktów ubocznych, wypełniaczy, sztucznych konserwantów, dodatków smakowych i zapachowych. Żaden składnik nie przetwarzany genetycznie (GMO). 90% mięsa w karmie suchej, 60% mięsa w karmie mokrej, 90% mięsa w smakołykach. Unikalny proces produkcji - bez przetwarzania składników w wysokich temperaturach - zachowuje wszystkie cenne składniki odżywcze. 95% przyswajalności! Idealnie zbilansowana. Wszystkie składniki pochodzą z organicznych i ekologicznych hodowli w Nowej Zelandii, wszystkie posiadają certyfikaty najwyższej jakości spozywczej dla ludzi, najwyższe normy UE, AAFCO.

KARMY ZIWIPEAK to:

 wysokogatunkowe hypoalergiczne mięso i cenne podroby (bez produktów ubocznych)
 mięso zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, pozbawione hormonów, antybiotyków i innych zanieczyszczeń chemicznych
 tylko 100% naturalne składniki z najczystszego regionu świata (z organicznych i ekologicznych hodowli i upraw)

 śladowy dodatek roślin, które zgodnie z naturalną dietą drapieżników, występować powinny w ilościach śladowych by dostarczyć organizmowi niezbędnych prebiotyków oraz dopełnić wachlarz minerałów.

 brak zawartości zbóż, wypełniaczy, glutenów, produktów ubocznych, sztucznych barwników i konserwantów, polepszaczy smaku i zapachu

 unikalny proces produkcji, który utrzymuje cenne składniki odżywcze nie niszcząc ich podczas obróbki

  DOSKONAŁA KONDYCJA, WITALNOŚĆ I ENERGIA
Karmy ZiwiPeak odpowiadając idealnie diecie zgodnej z naturą psa i kota, wywierają dobroczynny wpływ na ich ogólny stan zdrowia, samopoczucie i wygląd: zwierzęta mają błyszczące oczy, zdrową skórę i lśniącą sierść, zdrowe dziąsła, zdrowe stawy oraz niespożyte pokłady energii i witalności.

  UTRZYMANIE PRAWIDŁOWEJ MASY Dieta ZiwiPeak – idealnie zbilansowana, bezzbożowa oparta na mięsie i wyłącznie naturalnych składnikach, wymaga spożywania przez zwierzę mniejszej ilości pożywienia, co pozwala utrzymać prawidłową masę jego ciała, chroniąc go tym samym przed niebezpiecznymi dla zdrowia skutkami otyłości.

  IDEALNE TRAWIENIE

Karmy ZiwiPeak są idealnie dostosowane do układu trawiennego drapieżników jakim jest i kot i pies. Dzięki zawartości wyłącznie naturalnych składników są przyswajalne przez organizm aż w 95%, co sprawia że zwierzęciu nie dolegają wzdęcia, zmniejsza się także ilość i częstotliwość wypróżnień

  ZDROWE STAWY

Produkty ZiwiPeak zawierają zielone małże nowozelandzkie oraz tkankę łączną z dziczyzny, która zapewnia podaż łatwo strawnej chondroityny i glukozaminy. Oba składniki stanowią wyjątkowo odżywcze wsparcie dla stawów, dając im ochronę na całe lata.

  STOP ALERGIOM

Produkty ZiwiPeak nie zawierają zbóż, konserwantów, wypełniaczy, barwników – czyli najczęstszych substancji wywołujących stany zapalne skóry i alergie. W 100% naturalna karma i smakołyki ZiwiPeak pomagają złagodzić lub nawet wyeliminować gromadzenie się alergenów, do którego mogło dojść jeśli Twój zwierzak uprzednio przez dłuższy czas żywiony był karmami zawierającymi zboża, barwniki, konserwanty lub wypełniacze.

  ZDROWY i ŚWIEŻY ODDECH

Wiadomo, że świeży oddech świadczy o zdrowiu naszego pupila. 100% naturalne karmy, smakołyki i żuwaki ZiwiPeak to gwarancja zdrowych zębów i dziąseł u psa i kota, a także pewność braku problemów z zaleganiem ciężkostrawnego, fermentującego pokarmu w żołądku.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji