facebook

Marki

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Lista produktów marki Petite Cuisine

Amerykański producent kompletnej karmy mokrej dla kotów. 7 smaków do wyboru.

Karma kotów Petite CuisineTM produkowana jest wyłącznie z najwyższej jakości surowców, z hodowli bez GMO, bez antybiotyków. Karma nie zawiera konserwantów, barwników i aromatów. Karma nie zawiera zboża.

Petite CuisineTM to znakomita karma dla kotów z problemami żywieniowymi
Petite CuisineTM można polecić również jako karmę dla kotów z cukrzycą, ponieważ jej skład jest zgodny z zaleceniami weterynarzy przy tym schorzeniu – jest wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa. Weterynarze potwierdzają także przydatność Petite CuisineTM jako karmy dla kotów o wrażliwym żołądku, które nie trawią innych karm. Nadwrażliwy żołądek może być oznaką innych problemów układu pokarmowego niezwiązanych z żywnością, dlatego zalecamy konsultacje z weterynarzem.

Zasada zrównoważonych połowów Delfin Safe
Producent Petite CuisineTM jest zarejestrowany w amerykańskim Earth Island Institute (EII) www.earthisland.org jako realizujący program bezpieczny dla delfinów którego członkowie deklarują minimalizację ofiar śmiertelnych wśród delfinów, które są przypadkowym połowem podczas połowów tuńczyków. Do produkcji puszek wykorzystuje się tuńczyki bonito (gatunek, który szybko się odradza, ponieważ jest płodny i szybko rośnie).  Inne gatunki ryb oraz krewetki i kraby wykorzystywane w produkcji karmy pochodzą z połowów w tych regionach świata, które nie są identyfikowane jako przełowione, dla każdego gatunku wykorzystywanego w produkcji.