facebook

Marki

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Lista produktów marki Natures Menu

Natures Menu to producent naturalnych karm dla psów i kotów z Wielkiej Brytanii.

Natures Menu Petfoods jest producentem wysokiej jakości naturalnych karm dla zwierząt.

Nasze produkty dostępne są w sklepach i punktach specjalistycznych na terenie Wielkiej Brytanii. Obecnie nasze produkty dostępne są też w Polsce. Od dawna było wiadome, że zdrowa dieta potrafi polepszyć zdrowie i samopoczucie zwierząt. Mając to na uwadze, szczycimy się naszymi produktami.

Założone w 1981 roku jako Anglian Meat Products Ltd., Natures Menu Petfoods wciąż rozszerza swoją gamę wysokiej jakości produktów i udoskonala je już od ponad 24 lat.

Zakłady Produkcyjne Natures Menu Petfoods są zarejestrowane w DEFRA pod numerem rejestracyjnym 28/726/9200PF.

Fabryka w Norfolk została zbudowana tak, aby spełniać wszystkie obecne normy UE dotyczące produkcji i dystrybucji produktów mięsnych.

Z normami produkcji zbliżonymi do norm produkcji dla wyrobów mięsnych dla ludzi, jesteśmy liderem rynku, dzięki metodom kontroli jakości, wykorzystaniu kontroli HACCP, badaniom mikrobiologicznym oraz wewnętrznym zasadom. Oddzielnie kontrolowana temperatura w poszczególnych działach, jest gwarantem utrzymania standardów i najwyższej jakości.

Przyszłość Anglian Meat Products

Wciąż staramy się ulepszać nasze zakłady, produkty i obsługę, które oferujemy naszym klientom. Produkty Natures Menu oferują zdrową alternatywę dla powszechnych na rynku produktów dla zwierząt i zdążyły zyskać szerokie uznanie jako najlepszy wybór dla naturalnego żywienia.
Dzięki kolejnym, nowym produktom przyszłość Waszych pupili będzie naturalnie ekscytująca.

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.