facebook

Marki

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

  • Obecnie brak na stanie
ZiwiPeak Canned Dog Food Beef - wołowina
search
  • ZiwiPeak Canned Dog Food Beef - wołowina

ZiwiPeak Canned Dog Food Beef - wołowina

18,90 zł

(47,25 zł kilogram)

Brutto

ZiwiPeak Canned Dog Food Beef mokra karma dla psów w każdym wieku. Wołowina

puszka 390g

Ilość
Obecnie brak na stanie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,10 zł .


 

KORZYŚCI ZDROWOTNE:

Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych psa – bezzbożowe,100% naturalne, wysokomięsne  karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną psa.

 

➽ Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii
➽ Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejszą ilością i częstotliwością wypróżnień
➽ Utrzymanie prawidłowej masy ciała
➽ Zdrowa skóra i lśniąca sierść
➽ Zdrowe zęby i dziąsła
➽ Zdrowe stawy
➽ Codzienna energia i witalność

w 100% NATURALNA - stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI. Ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego psa.

3% ZIELONYCH MAŁŻY NOWOZELANDZKICH. Słynne zielone małże nowozelandzkie są najlepszym z dostępnych naturalnych źródeł glukozaminy i chondroityny chroniących stawy.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA -  zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczną wchłanialność i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.

NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMEPRATURACH – dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach(!)– składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze.

BOGATO ZRÓŻNICOWANA. Wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby)  i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety psa drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji  artykułów przeznaczonych dla ludzi.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA. Karmy ZiwiPeak odzwierciedlają  naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie psa mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowane jest do wymogów układu trawiennego psa. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka zwierzęcego w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu psów. Drogocenne dla zdrowia białko zwierzęce jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów (pochodzących z ciężkostrawnych, wysokoglikemicznych zbóż: np. kukurydza, pszenica), które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie psa pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

Pełnowartościowa, idealnie zbilansowana karma ZiwiPeak jest biologicznie właściwa dla psów w każdym wieku – od szczenięcia po seniora, każdej rasy i każdej wielkości.

Spełnia najwyższe normy i standardy żywieniowe AAFCO i EU.

Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników.

Wszystkie składniki ekologicznie czyste, klasy "human grade", żaden składnik nie jest modyfikowany genetycznie!

skład:

Wołowina, wołowina rosół, wołowina wątroba, wołowina płuca, ciecierzyca, wołowina nerki, wołowina żołądki, wołowina serca, zielona małża, wołowina kości, suszone algi, sól morska, minerały (cynk aminokwasowy Complex, Miedź aminokwas Kompleks selen z drożdży, mangan aminokwasów Complex), witamin (witamina E, witamina B1 Dodatek, witaminę B5 dodatek, dodatek witaminy D3, kwas foliowy).

Analiza:

Składnik
Białko surowe
min. 8%
Tłuszcz surowy
min. 5,5%
Włókno surowe
max. 1%
Wilgoć
max. 78%
Popiół
max. 3%
Siarczan chondroityny
min. 300 mg / kg
Zawartość kalorii (ME obliczeniowy)
1075 kcal / kg

Zawartość kalorii (ME obliczeniowy)

  419kcal / puszka

Dawkowanie.

Waga G dziennie Uncji dziennie Puszek / dzień
1 kg / 2.2lb
115
4
0,29
2 kg / 4.4lb
193
6,88
0,5
3 kg / 6.6lb
262
9.28
0.67
4 kg / 8.8lb
325
11,52
0.83
5kg / 11lb
385
13,6
0.99
10 kg / 22Ib
647
22,72
1,66
20 kg / 44Ib
1088
38,4
2.79
30 kg / 66lb
1.474
52
3.78
40 kg / 88lb
1829
64,48
4.69
50 kg / 110Ib
2162
76,16
5.54

1631