facebook

Marki

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

  • -15%
ZiwiPeak Daily Dog Wołowina
search
  • ZiwiPeak Daily Dog Wołowina

ZiwiPeak Daily Dog Wołowina 4 kg

658,00 zł
559,30 zł Zniżka 15%

(139,82 zł kilogram)

Brutto
Zamów do 13 00 a wyślemy tego samego dnia.

ZiwiPeak Daily Dog Beef - suszona powietrzem karma dla psa - Wołowina

Karma dla psów w każdym wieku.

Opakowanie 4 kg

Ilość
dostępny

redeem
Za ten produkt nie otrzymasz punktów lojalnościowych - produkt jest przeceniony


 

Dzięki 100% naturalnemu składowi, zawartości słynnej nowozelandzkiej wołowiny (90%) - doskonałego, odżywczego i hipoalergicznego źródła wysokiej jakości białka, cechuje ją doskonała przyswajalność (95%) i dobroczynne właściwości  zdrowotne. ‘Daily Dog’ z wołowiną to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości.

w 100% NATURALNA - stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI. Ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego psa.

90% ZAWARTOŚCI MIĘSA. Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

3% ZIELONYCH MAŁŻY NOWOZELANDZKICH. Słynne zielone małże nowozelandzkie są najlepszym z dostępnych naturalnych źródeł glukozaminy i chondroityny chroniących stawy.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA -  zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczną wchłanialność i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.

NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMEPRATURACH – dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach(!)– składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze.

BOGATO ZRÓŻNICOWANA. Wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby)  i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety psa drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji  artykułów przeznaczonych dla ludzi.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA. Karmy ZiwiPeak odzwierciedlają  naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie psa mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowane jest do wymogów układu trawiennego psa. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka zwierzęcego w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu psów. Drogocenne dla zdrowia białko zwierzęce jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów (pochodzących z ciężkostrawnych, wysokoglikemicznych zbóż: np. kukurydza, pszenica), które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie psa pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

Pełnowartościowa, idealnie zbilansowana karma ZiwiPeak jest biologicznie właściwa dla psów w każdym wieku – od szczenięcia po seniora, każdej rasy i każdej wielkości.

Spełnia najwyższe normy i standardy żywieniowe AAFCO i EU.

Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników.

Wszystkie składniki ekologicznie czyste, klasy "human grade", żaden składnik nie jest modyfikowany genetycznie!

SKŁAD:

Wołowina, wołowina wątroba, wołowina Nerki, serce wołowe, Flaki wołowe, mięso wołowe, kości, mięso wołowe Płuco, nowozelandzka zielona małża, inulina z cykorii, suszone algi, sól morska, pietruszka, minerały (wodorowęglan potasu, cynku aminokwasowy Complex, Miedź aminokwasowy kompleks selen z drożdży, mangan Aminokwas kompleks), witamin (witamina E, witamina B1 Dodatek, witamina D3, suplement, kwasu foliowego). Naturalnie konserwowany mieszaniną tokoferoli.

Analiza:

Składnik
Białko surowe
min. 36%
Tłuszcz surowy
min. 33%
Włókno surowe
max. 2%
Wilgoć
max. 14%
Popiół
max. 12%
Siarczan chondroityny
min. 1300mg / kg
Zawartość kalorii (ME obliczeniowy)
5200 kcal / kg
Zawartość kalorii (ME obliczeniowy)
295 kcal / poziom czerpak

ZiwiPeak wołowina dla psów zostaał opracowana w celu spełnienia poziomów żywieniowych ustanowionych przez AAFCO Dog Food Nutrient

Dawkowanie

WagaG dziennieUncji dziennieMiarki / dzień
1 kg / 2.2lb
22
0.8
0,4
2 kg / 4.4lb
37
1.3
0,7
3 kg / 6.6lb
50
1.8
0,9
4 kg / 8.8lb
63
2.2
1,1
5kg / 11lb
74
2.6
1.3
10 kg / 22lb
124
4.32
2,19
15 kg / 33lb
169
5.9
3.0
20 kg / 44lb
209
7.4
3.7
25 kg / 55 funtów
247
8.7
4.4
30 kg / 66lb
283
10,0
5.0
40 kg / 88lb
352
12,4
6.2
50 kg / 110lb
416
14,7
7.3
60 kg / 132lb
477
16,8
8.4

Przestawianie Psa na karmę ZiwiPeak:
W przypadku przestawiania psa na karmy ZiwiPeak, istotne jest stopniowe wprowadzanie nowego pożywienia przez okres 5 dni.
Należy zwrócić uwagę na to, by nie przekarmiać zwierzęcia.

Zalecany schemat żywienia karmą ZiwiPeak został przetestowany i posiada pozytywną opinię ekspertów ds. żywienia zwierząt.

1827
3 Przedmioty