facebook

Marki

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

  • Obecnie brak na stanie
ZiwiPeak Daily Cat jagnięcina
search
  • ZiwiPeak Daily Cat jagnięcina

ZiwiPeak Daily Cat jagnięcina NEW 400 g

96,00 zł

(240,00 zł kilogram)

Brutto

Sucha karma dla kotów w każdym wieku ZiwiPeak, jagnięcina. Nowa linia

opakowanie 400g

Ilość
Obecnie brak na stanie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,90 zł .


 

Najwyższe oceny w światowych rankingach karm!!! Słynna nowozelandzka hipoalergiczna karma. 90% mięsa, aż 95% przyswajalności! Ekologiczna dziczyzna (jeleń nowozelandzki z chowu ekologicznego). Karma suszona, nie przetwarzana termicznie, 100% naturalna, 100% ekologiczna, składniki najwyższej klasy spożywczej dla człowieka. Bez zbóż. Dla kotów w każdym wieku.

Biologicznie odpowiednia, odzwierciedla naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika. Idealnie dostosowana do jego układu trawiennego.

KORZYŚCI ZDROWOTNE:

Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych kota – bezzbożowe,100% naturalne, wysokomięsne  karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną kota.

 

➽ Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii
➽ Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejszą ilością i częstotliwością wypróżnień
➽ Utrzymanie prawidłowej masy ciała
➽ Zdrowa skóra i lśniąca sierść
➽ Zdrowe zęby i dziąsła
➽ Zdrowe stawy
➽ Codzienna energia i witalność

 

w 100% NATURALNA - stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI. Ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego kota.

90% ZAWARTOŚCI MIĘSA. Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

3% ZIELONYCH MAŁŻY NOWOZELANDZKICH. Słynne zielone małże nowozelandzkie są najlepszym z dostępnych naturalnych źródeł glukozaminy i chondroityny chroniących stawy.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA -  zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczną wchłanialność i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.

NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMEPRATURACH – dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach(!)– składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze.

BOGATO ZRÓŻNICOWANA. Wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby)  i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety kota drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji  artykułów przeznaczonych dla ludzi.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA. Karmy ZiwiPeak odzwierciedlają  naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowane jest do wymogów układu trawiennego kota. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka zwierzęcego w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu kotów. Drogocenne dla zdrowia białko zwierzęce jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów (pochodzących z ciężkostrawnych, wysokoglikemicznych zbóż: np. kukurydza, pszenica), które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie kota pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

Pełnowartościowa, idealnie zbilansowana karma ZiwiPeak jest biologicznie właściwa dla kotów w każdym wieku – od kocięcia po seniora, każdej rasy i każdej wielkości.

Spełnia najwyższe normy i standardy żywieniowe AAFCO i EU.

Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników.

Wszystkie składniki ekologicznie czyste, klasy "human grade", żaden składnik nie jest modyfikowany genetycznie!

Skład:

(zawartość mięsa min. 56%, podroby min. 34%): jagnięcina - mięso, jagnięcina- serca, jagnięcina - wątroba, jagnięcina- żołądki, jagnięcina nerki, jagnięcina - płuca, jagnięcina kości, nowozelandzkie małże zielone (min. 3%), inulina (cykoria), suszone wodorosty, sól, witaminy (magnez aminokwasowy Complex, Cynk aminokwasowy kompleks miedzi Aminokwas kompleks, selen z drożdży, mangan Aminokwas kompleks), tauryna, witamin (witamina B1 Dodatek, kwas foliowy, witamina D3, Suplement). Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli.

Analiza gwarantowana:

Białko surowe
min. 36%
Tłuszcz surowy
min. 35%
Włókno surowe
max. 2%
Wilgoć
max. 14%
Popiół
max. 8%
Siarczan chondroityny
min. 1300mg / kg
Zawartość kalorii (ME obliczeniowy)
5600 kcal / kg
Zawartość kalorii (ME obliczeniowy)
318 kcal / poziom czerpak


Dawkowanie:

WagaG dziennieUncji dziennieMiarki / dzień
1 kg / 2.2lb
18
0,6
0,31
2 kg / 4.4lb
28
1,0
0,50
3 kg / 6.6lb
37
1.3
0.66
4 kg / 8.8lb
45
1.5
0.80
5kg / 11lb
52
1.8
0.92
6 kg / 13.2lb
59
2.0
1.04
7 kg / 15.4lb
66
2.3
1.16
8 kg / 11lb
72
2,5
1.27
9 kg / 19.8lb
78
2.7
1.37
10 kg / 22lb
84
2.9
1.47

646