facebook
  • Obecnie brak na stanie
Naturina filet kurczaka 70g
search
  • Naturina filet kurczaka 70g

Naturina filet kurczaka 70g

6,81 zł

(97,18 zł kilogram)

Brutto

Karma filetowa dla kotów dorosłych każdej rasy Naturina z filetu kurczaka

puszka 70g

Ilość
Obecnie brak na stanie


redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych


 

Mokra karma dla kotów Naturina to wysoce odżywcza dieta dla dorosłych kotów wszystkich ras i wielkości. Skomponowana w celu zaspokojenia naturalnych, biologicznych potrzeb żywieniowych mięsożerców. Wyprodukowana z najlepszych części kurczaka, gotowanego na parze i zakonserwowanego w przegotowanej wodzie (bez galaretki). Mokra karma Naturina posiada niespotykaną jakość i aż 75% filetu z kurczaka. 

Głównym składnikiem mokrych posiłków Naturina jest zawsze dużo mięsa i ryby. Ze względu na to, że w naszych karmach używamy wyłącznie świeżego mięsa i świeżych ryb nasze produkty zachowują wszystkie niezbędne witaminy i minerały oraz wysokiej jakości tłuszcze, które wpływają na wysoką smakowitość, dzięki czemu polecane są najbardziej wybrednym i wymagającym kotom.

Ten produkt nie zawiera żadnych konserwantów, sztucznych barwników, sztucznych aromatów czy GMO.

 

Skład:  

  • Kurczak filet 75%,
  • Woda 24%,
  • Ryż 1% 

 

Skład analityczny: Wilgotność 75%, Surowe białko 17,2%, Surowe oleje i tłuszcze 0,1%, Surowy popiół 1%, Surowe włókno 0,1% 

Wartość energetyczna: 913,3 kcal/kg – 3,83 MJ/kg

Instrukcja żywienia:

Należy pamiętać, że każdy kot ma indywidualne cechy i metabolizm a jego wymagania żywieniowe zależą od rasy, wieku oraz poziomu aktywności. Nasze zalecenia należy więc traktować jako wstępne wytyczne, monitorować wagę kota i do tego dostosować jego dzienną dawkę karmy.

Dawkowanie:

waga kota     1 - 2,5   2,5 - 4   4 i więcej

ilość puszek     1            2          3

1876