facebook

Marki

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Naturina filet kurczaka 70g
search
  • Naturina filet kurczaka 70g

Naturina filet kurczaka 70g

6,49 zł

(92,62 zł kilogram)

Brutto
Zamów do 13 00 a wyślemy tego samego dnia.

Karma filetowa dla kotów dorosłych każdej rasy Naturina z filetu kurczaka

puszka 70g

Ilość
dostępny

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych


 

Mokra karma dla kotów Naturina to wysoce odżywcza dieta dla dorosłych kotów wszystkich ras i wielkości. Skomponowana w celu zaspokojenia naturalnych, biologicznych potrzeb żywieniowych mięsożerców. Wyprodukowana z najlepszych części kurczaka, gotowanego na parze i zakonserwowanego w przegotowanej wodzie (bez galaretki). Mokra karma Naturina posiada niespotykaną jakość i aż 75% filetu z kurczaka. 

Głównym składnikiem mokrych posiłków Naturina jest zawsze dużo mięsa i ryby. Ze względu na to, że w naszych karmach używamy wyłącznie świeżego mięsa i świeżych ryb nasze produkty zachowują wszystkie niezbędne witaminy i minerały oraz wysokiej jakości tłuszcze, które wpływają na wysoką smakowitość, dzięki czemu polecane są najbardziej wybrednym i wymagającym kotom.

Ten produkt nie zawiera żadnych konserwantów, sztucznych barwników, sztucznych aromatów czy GMO.

 

Skład:  

  • Kurczak filet 75%,
  • Woda 24%,
  • Ryż 1% 

 

Skład analityczny: Wilgotność 75%, Surowe białko 17,2%, Surowe oleje i tłuszcze 0,1%, Surowy popiół 1%, Surowe włókno 0,1% 

Wartość energetyczna: 913,3 kcal/kg – 3,83 MJ/kg

Instrukcja żywienia:

Należy pamiętać, że każdy kot ma indywidualne cechy i metabolizm a jego wymagania żywieniowe zależą od rasy, wieku oraz poziomu aktywności. Nasze zalecenia należy więc traktować jako wstępne wytyczne, monitorować wagę kota i do tego dostosować jego dzienną dawkę karmy.

Dawkowanie:

waga kota     1 - 2,5   2,5 - 4   4 i więcej

ilość puszek     1            2          3

1876
14 Przedmioty