facebook

Kategorie

Producenci

Promocje

Wszystkie promocje

Ostatnio przeglądane

Hemoglobina suszona Ekome 200g

Hemoglobina suszona Ekome 200g

Hemoglobina suszona Ekome 200g

Suszona wołowa hemoglobina marki Ekome.

opakowanie 200g

Dostępność: dostępny

22,90 zł

Dodaj do koszyka

Za zakupy zapłacisz za pobraniem, przelewem, kartą lub telefonem
Za zakupy zapłacisz za pobraniem, przelewem, kartą lub telefonem

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.

Więcej informacji

Hemoglobina wołowa Ekome suszona metodą rozpyłową stanowi źródło najwyższej jakości białka zwierzęcego wytwarzanego z bydła. Produkowana jest wyłącznie ze zwierząt nadających się do spożycia przez ludzi (Human Grade) i dostarczana z rzeźni pozostających pod stałym nadzorem weterynaryjnym. Nie zawiera żadnych dodatków ani wypełniaczy.

Nasz produkt jest dodatkiem żywieniowym dla zwierząt domowych i zwierząt futerkowych jako źródło doskonale strawnego białka.

Produkt jest wytwarzany zgodnie z unijnymi dyrektywami: EC 1069/2009 i EC 142/2011.

Wołową hemoglobinę suszoną szczególnie polecamy dla zwierząt młodych, w okresie intensywnego wzrostu, rekonwalescentów po zabiegach, seniorów, a także takich, u których stwierdzono anemię. 

Dla każdej partii produktu podajemy analizę laboratoryjną zawartości żelaza. Obecna partia nr 22018 zawiera 249 mg/100g żelaza.

Doskonała jako dodatek do diety BARF/RAW.

Może stanowić element codziennej diety, także w połączeniu z WOŁOWYM Osoczem Ekome.

 


Nasze produkty są produkowane i pakowane z zachowaniem najwyższych standardów wymaganych dla żywności.


  

Typ opakowania: opakowanie w pełni biodegradowalne wyprodukowane z surowców odnawialnych – BIO. Materiał biodegradowalny ulega całkowitemu rozkładowi biologicznemu w wyniku działania mikroorganizmów w glebie bez negatywnego wpływu na środowisko. Jedną z form biodegradowalności jest kompostowalność tzn. zdolność opakowania do rozpadu biologicznego w przemysłowych lub przydomowych kompostowniach.

pl-bio-schemat

Skład: 100% suszonej hemoglobiny wołowej.

Specyfikacja:

Gwarantowane parametryUśredniona wartośćMetoda badania (*)
Analiza chemiczna  
Białko surowe (Nx6.25)920 g/kgISO 5983:2005
Tłuszcz surowy (kwas hydrolizowany)2 g/kgISO 6492:1999
Popiół surowy (550 ºC)40 g/kgISO 5984:2003
Wilgotność80 g/kgISO 6496:1999
Cytrynian2 g/kgMetoda wewnętrzna
Pierwiastki mineralne  
Wapń0,1 g/kgMetoda wewnętrzna
Magnez0,1 g/kgMetoda wewnętrzna
Fosfor0,7 g/kgMetoda wewnętrzna
Potas2,0 g/kgMetoda wewnętrzna
Sód10 g/kgMetoda wewnętrzna
Właściwości fizyczne  
Rozpuszczalność≥ 85 %Metoda wewnętrzna
pH7 - 11Metoda wewnętrzna
Gęstość objętościowa600 g/m3Metoda wewnętrzna
WyglądCiemnoczerwony / brązowy proszekOcena wzrokowa
Jakość białka  
Strawność całkowita95%Metoda wewnętrzna
Strawności pepsyny HCL99%Metoda wewnętrzna

(*) Zastosowana metoda badania zgodna z akredytowanym laboratorium ISO 17025.

Analiza aminokwasów:

Aminokwasg/kg
Alanina87,0
Arginina36,2
Kwas asparaginowy103,4
Cysteina5,3
Glutamina78,6
Glicyna42,2
Histydyna66,9
Izoleucyna3,6
Leucyna134,6
Lizyna97,0
Metionina13,2
Fenyloalanina76,4
Prolina35,1
Seryna49,0
Treonina45,9
Tyrozyna25,8
Walina90,8

Dawkowanie: psy 1-3 g/ kg masy ciała psa, koty 2-4 g/ kg masy ciała kota

Uwaga: Aby uzyskać pełnowartościową krew, należy mieszać z Wołowym osoczem suszonym w proporcji 4 : 1 (4 porcje hemoglobiny, 1 porcja osocza).

Pokrycie zapotrzebowania dla psa hemoglobina 4 g osocze 1 g wg zalecanych proporcji:

Analiza chemicznaZapotrz na 1 kg mc4:1% pokrycie zapotrzebowania 
Białko surowe (Nx6.25)4.954.4089%
Tłuszcz surowy (kwas hydrolizowany)1.510.032%
Pierwiastki mineralne 0.00 
Wapń0.1380.000%
Magnez0.0200.006%
Fosfor0.1100.003%
Potas0.1380.017%
Sód0.0280.10362%
Żelazo  0.0010.00302%
Aminokwas   
Arginina0.140.19132%
Histydyna0.060.29458%
Izoleucyna0.130.0430%
Leucyna0.230.61273%
Lizyna0.120.46400%
Metionina0.110.0656%
Fenyloalanina0.150.35233%
Treonina0.140.24165%
Walina0.160.42257%

Pokrycie zapotrzebowania dla kota hemoglobina 4 g osocze 1 g wg zalecanych proporcji:

Analiza chemicznaZapotrz na 1 kg mc4:1pokrycie zapotrzebowania 
Białko surowe (Nx6.25)6.254.4070%
Tłuszcz surowy (kwas hydrolizowany)2.250.031%
Pierwiastki mineralne 0.00 
Wapń0.1500.000%
Magnez0.0100.0012%
Fosfor0.1300.002%
Potas0.1500.017%
Sód0.0200.10498%
Żelazo  0.0020.00149%
Aminokwas   
Arginina0.250.1976%
Histydyna0.080.29366%
Izoleucyna0.120.0431%
Leucyna0.290.61212%
Lizyna0.090.46513%
Metionina0.040.06154%
Fenyloalanina0.120.35289%
Treonina0.150.24157%
Walina0.150.42279%

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu z dala od wilgoci. Proszek musi być przechowywany w czystym pojemniku w sposób uniemożliwiający zanieczyszczenie innymi substancjami. Data ważności znajduje się na opakowaniu. Chronić przed dziećmi.

Opakowanie nie zawiera miarki. Dostępna w naszym sklepie miarka odmierzy w pełnej łyżce 4g, w połowie 2g.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

25 Inne produkty w tej samej kategorii: