facebook

Lista produktów marki Catz FineFood

Koty w naturalny sposób są polującymi drapieżnikami jedzącymi najchętniej świeże, żywe mięso. Dlatego organizm kota jest przystosowany przede wszystkim do trawienia białek zwierzęcych.

Catz Finefood oferuje niezwykle wysoką zawartość mięsa (do 95%) oraz niewielką ilość owoców i warzyw, przez co zapewniamy w naszej karmie odpowiednią ilość niezbędnych witamin i minerałów. Składniki te najczęściej występują w żołądkach upolowanych przez koty na wolności zwierząt

Firma Pets Nature istnieje od 1999 roku i od początku oferuje najwyższej jakości karmę dla kotów. Receptura Catz Finefood została opracowana przez lekarzy weterynarii i dietetyków. Dostosowana do potrzeb żywieniowych kotów zapewnia optymalne połączenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych dla kota – białek, witamin i minerałów.

Catz Finefood jest kompletną mokrą karmą dla kotów!!!

Koty są drapieżnikami a zatem potrzebują duże ilości białka zwierzęcego. Catz Finefood zawiera dużo pysznego mięsa, podroby oraz niezbędne dla zdrowia witaminy i minerały.

Catz Finefood gwarantuje, że nie zawiera sztucznych składników, barwników ani dodatków zapachowych. Nie stosujemy produktów pochodzenia inżynierii genetycznej. Dlatego nasza karma nadaje się również dla kotów o zaburzeniach i nietolerancji pokarmowej.

Catz Finefood zawiera duże ilości czystego mięsa wysokiej jakości. Mięso pochodzi od zaufanych producentów niemieckich, którzy dbają o humanitarne traktowanie zwierząt, w tym krótki transport. Mięso podlega starannej analizie weterynaryjnej a następnie jest delikatnie gotowane na parze w nowoczesnych zakładach mięsnych, dzięki czemu zachowuje niemal wszystkie składniki odżywcze

Wysoka jakość naszych produktów znajduje odzwierciedlenie w fakcie, że nie stosujemy składników niskiej jakości, dodatków zapachowych i smakowych czy też białka roślinnego.

Karma nie zawiera:

  • Żadnych pozostałości produkcji mięsnej;
  • Mączki kostnej;
  • Substytutów białkowych jak soja czy kukurydza;
  • Sztucznych barwników;
  • Dodatków smakowych
  • Dodatków zapachowych;
  • Konserwantów.

Jest 105 produktów.

Pokazano 1-12 z 105 pozycji