facebook

Lista produktów marki Fish4Cats

Producent Fish4Dogs to niezależna firma, zatrudniająca prawie 30 pracowników i mająca swoją siedzibę w sielskim Worcestershire w Anglii. Na rynku pojawiła się stosunkowo niedawno, a mianowicie w 2007 roku. Produkuje karmy dla psów i kotów wyłącznie z ryb.

Kilka słów o firmie

Zrównoważony rozwój
Impulsem do stworzenia Fish4Dogs było zmniejszenie ilości odpadów z przemysłu rybnego. Przemysł spożywczy dla ludzi traktuje prawie 50% RYBY jako odpady, pomimo tego że jest ona całkowicie jadalna. Pod względem ekologicznym to skandaliczne marnotrawstwo zasobów naturalnych. Z tych właśnie powodów zrównoważony rozwój oraz minimalizacja wpływu ludzi na środowisko naturalne jest dla nas bardzo ważna.

Zrównoważone zasoby ryb
Gdy w oceanach zabraknie ryb my stracimy biznes, a planeta straci niezwykle cenny zasób naturalny. Populacje niektórych gatunków ryb są zatrważająco małe. Wkład Fish4Dogs w to, aby chronić najbardziej zagrożone gatunki ryb objawia się tym, że korzystamy tylko z najbardziej zrównoważonych i trwałych gatunków ryb. Używamy łososia hodowlanego oraz białą rybę, którą zwyczajowo określamy zwrotem „biała ryba oceaniczna”. To pozwala nam na korzystanie z najbardziej obfitych ilościowo ras białej ryby i nie ogranicza nas do korzystania z ras o małych populacjach, takich jak dorsz.

Naturalność
Wszystkie nasze produkty są wykonane z naturalnych składników, przy użyciu w pełni identyfikowalnych surowców. Jest to podstawa naszej strategii dotyczącej produkcji żywności dla zwierząt. Zero konserwantów, zero dodatków, zero zbędnych środków zwiększających objętość, zero barwników.

W naszą pracę wkładamy mnóstwo pasji i autentyczności, dlatego oczywiste jest to, że wierzymy, że nasze produkty są bardzo dobre. Można sprzedawać tandetne produkty, ale o wiele łatwiej i przyjemniej jest sprzedawać dobre produkty, dlatego też wszyscy jesteśmy szczęściarzami, że pracujemy w tej firmie.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji