facebook

Marki

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Karmy suche

Sucha karma dla kota: zwykła i hipoalergiczna – sklep online

Wszyscy wiemy jak to jest z kotami. Proszą o jedzenie, a kiedy je dostaną robią krok w bok i odchodzą od miseczki. Wracają za godzinę lub dwie, biorą dwa kęsy i idą spać. Jeśli kot będzie miał stały dostęp do karmy suchej nie nauczy się jeść karmy mokrej :(

Zalety karmy suchej:

• stosunkowo nisko cena,
• długi termin przydatności,

Najlepsza karma sucha to karma bezzbożowa

Jeśli karmisz kota karmą suchą to wybierz karmę najlepszą. Karma bezzbożowa z wysoką zawartością mięsa. Należy wybierać karmę z jak najniższą ilością węglowodanów i bez dodatku konserwantów, polepszaczy smaku i zapachu.

Pamiętaj jednak, że efektem suchej diety jest otyłość, problemy z układem moczowym. Aby temu zapobiec należy żywić kota najwyższej jakości karmą mokrą.

Sucha karma dla kociąt i kotów w jednym sklepie.

W ofercie karm suchych znajduje się:


karma sucha dla kocią,
• karma sucha dla kotów dorosłych,
• karma hipoalergiczna (bez kurczaka),
• karma sucha dla seniorów.
Karmy suche pochodzą od renomowanych producentów takich jak Ziwipeak, Power of Nature, Wildcat,. Zawierają dużo mięsa, mało węglowodanów i zero zboża.

Podkategorie

 • Bez podziału na wiek

  Karmy holistyczne i biologicznie odpowiednie bez podziału na wiek kota. Nadające się dla kociąt, kotów dorosłych a także dla kotów seniorów.

 • Kocięta

  Karmy suche, które doskonale nadają się do karmienia kociąt po odstawieniu ich od mleka matki.

 • Dorosłe

  Karmy suche nadające się do karmienia kotów dorosłych.

 • Seniorzy

  Karmy suche nadające się dla kotów seniorów, po 7 roku życia lub otyłych.

 • Applaws Cat

  Producentem karmy Applaws jest firma MPM Products z Wielkiej Brytanii. Od początku starali się stworzyć karmę najwyższej jakości, spełniającą najnowsze wymagania zdrowego żywienia zwierząt. W 2008 roku zaprezentowali na targach Interzoo suchą karmę dla psów i kotów. Bezzbożowa, hipoalergiczna karma o niezwykle wysokiej zawartości mięsa od razu stała się hitem na międzynarodowym rynku. Nic dziwnego. Stanowiła absolutną nowość i nową jakość. Pierwsza na świecie karma oferująca 80% mięsa w karmie dla kotów i 75% mięsa w karmie dla psów !!! Mięsa nie tylko produktów zwierzęcych...

  Uzupełniając tak wysokiej jakości produkt o pokarm mokry, stworzyli bliski ideału zestaw  odżywczy a przede wszystkim nową markę, która od początku istnienia zdystansowała wielu najważniejszych konkurentów w tym segmencie rynku.

 • Canagan Cat

  Karma Canagan, linia dla kotów.

 • Mac's Mono

  Monobiałkowe karmy suche Mac's dla kotów dorosłych. Królik, konina. Duża zawartość mięsa.

  Karma MAC's Cat Adult Monoprotein przeznaczona jest dla kotów cierpiących na alergie, niestrawność oraz w przypadku stosowania diety eliminacyjnej - nie zawiera zbóż, ma pojedyncze źródło białka zwierzęcego

 • Orijen cat

  ORIJEN to kanadyjska sucha karma dla kotów i kociąt. ORIJEN tworzony jest w kuchni NorthStar® w Albercie. Wszystkie składniki zawarte w naszym Biologicznie Odpowiednim Jedzeniu pochodzą od sprawdzonych i zaufanych dostawców − regionalnych farmerów i rybaków. ORIJEN to karma bez zbóż, z mięsem − stanowi ono 85% składu, z czego 2/3 jest świeża lub surowa, a 1/3 delikatnie dehydratyzowana. Dzięki proporcjom WholePrey™ na opakowaniu naszego jedzenia nie znajdziesz długiej listy sztucznych suplementów. Niskoglikemiczne świeże owoce i warzywa oraz zioła dopełniają moc odżywczą ORIJEN.  Twój zwierzak może rozkoszować się smakiem m.in. świeżego drobiu (ORIJEN Original), świeżych rozmaitych ryb (ORIJEN Six Fish), kompozycją świeżego surowego mięsa (ORIJEN Regional Red), świeżą dziczyzną (ORIJEN Tundra).

 • Naturea

  Naturea Petfoods opiera się na koncepcji Naturalnie Odpowiedniej Żywności dla Psów i Kotów, co oznacza, że nasza karma odpowiada potrzebom żywieniowym tych zwierząt jako mięsożerców. Naturea posiada w swoim składzie tylko zdrowe i wysokiej jakości produkty, które są dobrze przyswajane przez psy i koty, gdzie zawartość składników pochodzenia zwierzęcego wynosi średnio 60% - 75%. Głównymi elementami diety Naturea jest mięso i ryby, uzupełnione o owoce, warzywa, aromatyczne zioła, naturalne antyoksydanty, aminokwasy i kwasy tłuszczowe. Do produkcji karmy używamy tylko tych składników, które zostały dopuszczone do spożycia przez ludzi.

 • Power of Nature

  Pełnowartościowa, bezzbożowa karma dla kotów różnym wieku. 80% mięsa (pojedyncze źródło białka), rekordowo niska zawartość węglowodanów (10%). Bardzo duża ilość cennej tauryny. Doskonale przyswajalna (92%). Wszystkie składniki z hodowli i upraw organicznych. Zawiera dodatkowo olej z łososia bogaty w kwasy omega i naturalne prebiotyki usprawniające trawienie.

  • Rodzaj karmy: sucha
  • Klasa karmy: Super Premium
  • Typ karmy: bezzbożowa
  • Wiek zwierzęcia: dowolny
  • Wielkość rasy: dowolna
  • Kraj produkcji: Niemcy
 • WildCat

  Karmy dla kotów firmy WildCat. Bez zbożowe o niskiej ilości węglowodanów i dużej zawartości mięsa.

 • ZiwiPeak dla kota

  Najlepsza karma w światowych rankigach karm!!! Nowozelandzka hipoalergiczna karma. 90% mięsa, aż 95% przyswajlaności! Ekologiczna dziczyzna (jeleń nowozelandzki z chowu ekologicznego). Karma suszona, nie przetwarzana termicznie, 100% naturalna, 100% ekologiczna. Bez zbożowa. Dla kotów w każdym wieku i na każdym etapie życia.

  Biologicznie odpowiednia, naśladuje naturalną dietę kotów, oferując tę samą proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika. Idealnie dostosowana do jego układu trawiennego.

 • John dog for cats

  Pełnoporcjowa karma superpremium dla kota.

  81% składu to starannie wyselekcjonowane składniki zwierzęce. Karma jest pozbawiona ziemniaków i zbóż dzięki czemu ma jedną z najniższych na rynku zawartości węglowodanów w suchej masie – 18%. Produkt ten również ma niski poziom fosforu – w suchej masie poniżej 1%! W składzie zostały zawarte dodatki wspierające koci organizm:

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-12 z 49 pozycji