facebook

Dr. Berg

Karmy specjalistyczne dla kotów firmy Dr. Berg

Specjalistyczna karma dla kotów z chorobami opracowana przez doktora nauk weterynaryjnych i eksperta ds. wyżywienia zwierząt domowych – dr. Gregory Berg’a.

Skład karmy uwzględnia wyniki najnowszych badań naukowych na temat specjalnych potrzeb żywieniowych kotów z chorobami trzustki i ostrą biegunką. 100% naturalna, specjalistyczna karma pokrywająca zapotrzebowanie żywieniowe kotów z biegunką oraz chorobami trzustki. Obniżony poziom białka i tłuszczu przy równoczesnym zwiększeniu podaży składników mineralnych, które kompensują straty wynikłe z upośledzonego procesu trawiennego.

Karma nie zawiera kukurydzy i innych zbóż, glutenu, sztucznych konserwantów i produktów ubocznych. Dodatek jagód, oleju lnianego, biotyny i drożdży piwnych dla eliminacji procesów zapalnych, wsparcia procesów oczyszczania z toksyn i regeneracji. Zastosowanie wysokiej jakości składników sprawia, że pro-SCHONKOST charakteryzuje się dużą smakowitością. Wyprodukowana w Niemczech wyłącznie z lokalnych składników, pod nadzorem weterynaryjnym.