facebook

Lista produktów marki Orijen

Kanadyjski producent karmy biologicznie odpowiedniej dla psów i kotów.

CHAMPION PETFOODS

WIELOKROTNIE NAGRADZANY KANADYJSKI PRODUCENT KARM DLA PSÓW I KOTÓW

NASZA KONCEPCJA JEST PROSTA. TWORZYMY BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIĄ KARMĘ DLA PSÓW I KOTÓW ZE ŚWIEŻYCH, REGIONALNYCH SKŁADNIKÓW. TWORZYMY KARMĘ, KTÓRA ZAPEWNI PSOM I KOTOM DOSKONAŁE ZDROWIE ORAZ KOMFORT PSYCHICZNY ICH WŁAŚCICIELOM.

Zaczęliśmy jako niewielki, regionalny producent karm dla psów i kotów w 1985 roku. Sprzedając nasze produkty w ponad 60 krajach na całym świecie zdobyliśmy doskonałą reputację i zaufanie. Nasza fabryka usytuowana jest w sercu urodzajnych ziem stanu Alberta w Kanadzie, gdzie od ponad 25 lat z oddaniem tworzymy najwyższej jakości, nagradzaną karmę dla psów i kotów.

W odróżnieniu od konwencjonalnych producentów skupiamy się na tworzeniu karm odżywiających psy i koty zgodnie z ich ewolucyjnym i anatomicznym przystosowaniem do diety wysokobiałkowej, opartej na różnorodnych gatunkach ŚWIEŻEGO mięsa.

To oznacza, że nie używamy wysokoprzetworzonych składników, które zwykle są wykorzystywane do masowej produkcji konwencjonalnych karm.

Skupiamy się na ŚWIEŻYCH, nigdy nie mrożonych składnikach mięsnych. Zwierzęta są chowane i pozyskiwane w naszym regionie (stan Alberta, Kanada) przez hodowców i rybaków, których znamy i którym ufamy. ŚWIEŻE, regionalne składniki, których używamy do produkcji naszych karm są niezrównane pod względem jakości. Nie znajdziesz ich w żadnej innej karmie.

Wszystkie składniki naszych karm: drób z wolnego wybiegu, ryby poławiane w naturalnym środowisku, czerwone mięso - są przydatne do spożycia przez ludzi, co potwierdza certyfikat nadany przez Rząd Kanady. Są dostarczane do naszej fabryki ŚWIEŻE każdego dnia, wolne od sztucznych konserwantów, przepełnione odżywczymi składnikami, które w pełni odżywią Twojego psa czy kota.