facebook
  • Obecnie brak na stanie
ZiwiPeak Daily Cat Dziczyzna
search
  • ZiwiPeak Daily Cat Dziczyzna

ZiwiPeak Daily Cat Dziczyzna NEW 400 g

124,00 zł

(309,98 zł kilogram)

Brutto

‘Daily Cat’ z dziczyzną to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla kotów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości.

Opakowanie 400 g

Ilość
Obecnie brak na stanie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 12 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 12 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,20 zł .


 

Dzięki 100% naturalnemu składowi, dużej zawartości dziczyzny (90%) - doskonałego, odżywczego i hipoalergicznego źródła wysokiej jakości białka, cechuje ją doskonała przyswajalność (95%) i dobroczynne właściwości  zdrowotne. ‘Daily Cat’ z dziczyzną to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla kotów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych dodatkowo korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego kota jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna, nie powoduje wzdęć, a wypróżnienia mają zwartą konsystencję i zdecydowanie mniejszą objętość. Wyprodukowana w Nowej Zelandii z najczystszych nowozelandzkich składników naturalnych. Twój kot pokocha jej smak!

w 100% NATURALNA - stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.

95% PRZYSWAJALNOŚCI. Ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego kota.

90% ZAWARTOŚCI MIĘSA. Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

3% ZIELONYCH MAŁŻY NOWOZELANDZKICH. Słynne zielone małże nowozelandzkie są najlepszym z dostępnych naturalnych źródeł glukozaminy i chondroityny chroniących stawy.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA -  zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczną wchłanialność i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.

NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMEPRATURACH – dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach(!)– składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze.

BOGATO ZRÓŻNICOWANA. Wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby)  i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety kota drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji  artykułów przeznaczonych dla ludzi.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA. Karmy ZiwiPeak odzwierciedlają  naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowane jest do wymogów układu trawiennego kota. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka zwierzęcego w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu kotów. Drogocenne dla zdrowia białko zwierzęce jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów (pochodzących z ciężkostrawnych, wysokoglikemicznych zbóż: np. kukurydza, pszenica), które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie kota pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

Pełnowartościowa, idealnie zbilansowana karma ZiwiPeak jest biologicznie właściwa dla kotów w każdym wieku – od kocięcia po seniora, każdej rasy i każdej wielkości.

Spełnia najwyższe normy i standardy żywieniowe AAFCO i EU.

Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników.

Wszystkie składniki ekologicznie czyste, klasy "human grade", żaden składnik nie jest modyfikowany genetycznie!

SKŁAD:

(zawartość mięsa min.85%): dziczyzna - mięso, dziczyzna- żołądki, dziczyzna - wątroba, dziczyzna-serca, płuca i nerki, dziczyzna kości, nowozelandzkie małże zielone (min. 3%), inulina (cykoria), suszone wodorosty, sól, minerały (magnez aminokwasowy Complex, cynk aminokwasowy Complex, Copper aminokwas kompleks selen z drożdży, kwas amino kompleks manganu), tauryna, witamin (witamina B1 Dodatek, kwas foliowy, witamina D3, Suplement) Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli.

Analiza:

Białko surowe
min. 45%
Tłuszcz surowy
min. 25%
Włókno surowe
max. 2%
Wilgoć
max. 14%
Popiół
max. 8%
Siarczan chondroityny
min. 1300mg / kg
Zawartość kalorii (ME obliczeniowy)
4700 kcal / kg
Zawartość kalorii (ME obliczeniowy)
267 kcal / poziom miarka

Dokładna analiza: https://www.ziwipets.com/file/4640/download?token=SVBZOID0

Wewnątrz każdego opakowania znajduje się miarka ułatwiająca precyzyjne odmierzanie porcji pokarmu zgodnie z zaleceniami żywieniowymi ZiwiPeak. Do opakowań typu "trial" miarka dołączona jest osobno.

Dawkowanie:

Waga G dziennie Uncji dziennie Miarki / dzień
1 kg / 2.2lb
21
0,7
0.37
2 kg / 4.4lb
33
1.2
0,6
3 kg / 6.6lb
44
1.6
0.78
4 kg / 8.8lb
54
1.9
0.95
5kg / 11lb
63
2.2
1,1
6 kg / 13.2lb
71
2,5
1.24
7 kg / 15.4lb
78
2.7
1.38
8 kg / 17lb
86
3.0
1.51

KARMIENIE KOCIĄT :
Początkowo, gdy kotka odstawi kocięta, należy wprowadzić do ich diety mokrą mięsną karmę ZiwiPeak.
Od momentu ukończenia przez kocięta 8 tygodni życia, należy wprowadzać stopniowo suchą mięsną karmę, która stanowi odpowiednik surowej diety, zaczynając od zmieszania jej z karmą mokrą.
W miarę dojrzewania kociąt, zaleca się podawać jednorazowo ilość karmy w ilości odpowiadającej stosunkowi: 0.85% masy ciała x 2. Tak wyliczoną dzienną porcję dzielimy kociętom na 3 posiłki i podajemu kocięciu aż do ukończenia przez nie 1 roku życia. W miarę rozwoju kociąt należy kontrolować ich masę ciała i dostosowywać do niej ilość podawanej karmy.
Niezwykle istotne jest, aby dbać o to, by dieta kota pozostawała zróżnicowana i interesująca. W tym celu zachęcamy zatem do regularnych zmian karmy oraz do wprowadzania do jadłospisu kota innych odmian smakowych karm ZiwiPeak.

WAŻNE! Koty bywają często "wybredne", niemniej należy pamiętać, że w przypadku wprowadzania do jadłospisu kota nowych karm o doskonałych składach i często odmiennych kształtach od dotychczas serwowanych - warto przeczekać kilka najtrudniejszych dni związanych z "grymaszeniem" kota, wynikajacym z jego przyzwyczajeń smakowych, by potem cieszyć się pełnią satysfakcji z jego dalszego zdrowego i harmonijnego rozwoju.

Pamiętaj:
Wprowadzenie nowej karmy do jadłospisu kota:
Ze względu na bardzo wrażliwy układ pokarmowy kota, każdą nową karmę należy wprowadzać do jego jadłospisu bardzo stopniowo przez okres minimum 7 dni a nawet 2 tygodni, mieszając nową karmę z dotychczas stosowaną. W pierwszych dniach zaleca się stosowanie proporcji: 25% nowej karmy zmieszanej z 75% karmy dotychczas stosowanej. Po kilku dniach zwiększamy udział nowej karmy w posiłku w stosunku: 50% do 50%, następnie - 75% do 25%. Po upływie tygodnia, 10 dni - nowa karma może stanowić już 100% porcji żywieniowej.
Dawkowanie: Nie należy przekarmiać zwierzęcia. Zaleca się stosowanie sugerowanej przez producenta dziennej dawki żywieniowej dostosowanej do wieku, wagi i poziomu aktywności kota.
Płyny: Zwierzęciu należy zapewnić stały dostęp do świeżej i czystej wody pitnej. Z powodu specyficznego, bardzo delikatnego układu moczowego należy kota zachęcać do picia jak największej ilości płynów oraz spożywania karm mokrych

129