facebook

Marki

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

  • Obecnie brak na stanie
Petite Cuisine pakiet próbny
search
  • Petite Cuisine pakiet próbny
  • Petite Cuisine pakiet próbny
  • Petite Cuisine pakiet próbny
  • Petite Cuisine pakiet próbny
  • Petite Cuisine pakiet próbny
  • Petite Cuisine pakiet próbny
  • Petite Cuisine pakiet próbny
  • Petite Cuisine pakiet próbny

Petite Cuisine Tuńczyk i krab

5,50 zł

(64,70 zł kilogram)

Brutto

Petite Cuisine to mokra karma w puszkach dla kotów w każdym wieku, kompletna i naturalna, z filetem z tuńczyka lub z białym mięsem kurczaka. Karma naturalna bez konserwantów, barwników, aromatów, zboża.

Petite Cuisine polecana dla kotów o wrażliwym układzie pokarmowym i kotów z cukrzycą.

Puszka 85g

Ilość
Obecnie brak na stanie


redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych


 

Zalety mokrej karmy Petite Cuisine:


Szeroki wybór smaków gwarantuje różnorodność smakową kotu, która się nie znudzi, ale też dostarcza szerokiego spektrum różnorodnych pełnowartościowych składników odżywczych
Naturalne składniki o jakości spełniającej normy żywieniowe opracowane dla ludzi
Bogata w wysoko przyswajalne białko, z dopasowaną do potrzeb kota niewielką zawartością tłuszczy
(65% wartości energetycznej karmy pochodzi z białka, a tylko 35% z tłuszczy)
Lekkostrawna i wyjątkowo akceptowalna przez koty
Morskie składniki karmy takie jak tuńczyk i wszystkie ryby w tym: Lucjan czerwony oraz skorupiaki, pochodzą z naturalnego połowu w czystych akwenach morskich, prowadzonego zgodnie z zasadą zrównoważonych połów i ochroną delfinów, z łowisk, które nie są identyfikowane jako przełowione
Mięso z kurczaka pochodzi z bezpiecznych hodowli – bez GMO, antybiotyków i hormonów
Gotowane na parze i pasteryzowane wyłącznie we własnym bulionie, co sprzyja zachowaniu wszystkich ważnych substancji odżywczych oraz naturalnego smaku
Zawiera zrównoważone i odpowiednie dla prawidłowego żywienia kota, wyłącznie naturalne zestawy witamin, minerałów i pierwiastków śladowych
Zawiera naturalną taurynę szczególne ważną dla prawidłowego funkcjonowania oczu i serca

Petite Cusine jest wolna od:
NIE ZAWIERA: pszenicznego glutenu, zbóż, sztucznych dodatków, aromatów, barwników, konserwantów, ulepszaczy.
NIE STOSUJEMY w produkcji: produktów ubocznych z mięsa i jego pochodnych, zamienników białka jak soja, mączka kostna.
NIE UŻYWAMY produktów genetycznie zmodyfikowanych – karma jest wolna od GMO co potwierdzają certyfikaty dostępne na www.petitecuisine.com

Petite Cuisine z tuńczykiem: 

1. Petite Cuisine_Steamed Tuna & Sole Entree / Filety z tuńczyka i soli (85 g) – poza bezcennymi nienasyconymi kwasami tłuszczowymi Omega 3 i Omega 6, pochodzącymi z tuńczyka oceanicznego karma zawiera, dzięki dodatkowi ryby sola morska - nie hodowlana, jedna z najszlachetniejszych ryb morskich, łatwo przyswajalne białko i substancje mineralnych takie jak żelazo, cynk i wapń oraz witaminy w tym witamina D3, które wspomagają utrzymanie prawidłowego wzrostu i rozwoju kości i zębów oraz chronią mięśnie przed osłabieniem.

2. Petite Cuisine_Red Snapper Entree / Filety z ryb: Lucjan czerwony i tuńczyk pacyficzny (85 g) – karma dzięki dodatkowi delikatnej ryby Lucjan czerwony jest niskokaloryczna, bogata w białko, zawiera antynowotworowy selen i nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3, które sprzyjają zachowaniu w dobrej kondycji serca.

3. Petite Cuisine_Steamed Tuna & Shrimp Entree /Filety z tuńczyka i krewetki (85 g) – dzięki uzupełnieniu składu o krewetki, które mają wysoką wartość odżywczą i są lekkostrawne oraz niskokaloryczne, dostarczają dodatkowo antynowotworowego selenu i jodu dla zdrowej sierści i pazurów oraz kluczowych dla zdrowia witamin, w tym z grupy B i PP, i makro i mikroelementów.

4. Petite Cuisine_New England Crab Cake Entree / Filety z tuńczyka i krab (85 g) – karma dostarcza, wraz z dodatkiem kraba, który jest źródłem znakomicie przyswajalnego białka oraz ma właściwości przeciwzapalne, odtruwające i wzmacniające – wielu makro i mikroelementów oraz witamin.

5. Petite Cuisine_Yellow Fin Tuna Entree / Filety z tuńczyka i tuńczyka albakory (85 g) – karma zawiera dodatek białego tuńczyka – albakory, wyjątkowo cenionego gatunku tuńczyka, który poza nienasyconymi kwasami tłuszczowymi Omega 3 i Omega 6 sprzyja zwiększeniu produkcji serotoniny – hormonu dobrego nastroju.

Petite Cuisine z białym mięsem kurczaka:

6. Petite Cuisine_Sesame Chicken / Białe mięso z kurczaka z dodatkiem oleju sezamowego i marchewki (85 g) – karma zawiera wiele witamin i soli mineralnych z marchwi, która działa dodatkowo przeciwpasożytniczo oraz przeciwcukrzycowo i pobudzająco na układ moczowy. Olej sezamowy poza lecytyną, zwiera również nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 9, które mają dobry wpływ na serce i chronią przed miażdżycą.

7. Petite Cuisine_Chicken Pot Pie / Piersi z kurczaka z marchwią z dodatkiem batatów czyli słodkich ziemniaków (85 g) – karma zawiera poza wysokiej jakości białkiem z kurczaka, dodatkowo duże ilości b-karotenu / antyoksydantu i karotenoidów oraz witaminy C pochodzących z marchwi i słodkich ziemniaków, będących też źródłem wartościowego błonnika pokarmowego.

Skład:

Dawkowanie:

Kot dorosły: 2-3 puszki dziennie w zależności od aktywności i wielkości kota

Kocięta: 1-2 puszki dziennie.

Puszkę po otwarciu należy przechowywać w lodówce.

508